Österreich Institut v Brně

Österreich Institut Brno se představuje

Už od roku 2001 jsme specialisti na němčinu v Brně. Nabízíme kurzy němčiny různé intenzity, a navíc pro všechny věkové a jazykové úrovně.

 

Naše jazykové kurzy nenavštěvují pouze soukromé osoby. Vyučujeme německy také v národních a nadnárodních společnostech z oblasti informačních technologií, consulting, stavebnictví, bankovnictví a také na veřejných institucích.

 

Svým zákazníkům nabízíme řešení ušitá přímo na míru a neustále vyvíjíme nové formáty jazykových kurzů i nové výukové metody. Takovým příkladem je . ..sprint - intenzivní kurz němčiny, kdy za dobu tří týdnů zvládnete celou jednu jazykovou úroveň.

Lektoři

Naši lektoři pochází z Rakouska, Německa,  Slovenska a Česka - disponují tedy kompetencí rodilých mluvčích a mají bohaté zkušenosti s výukou němčiny jako cizího jazyka. V minulém roce odučilo našich 24 lektorů a lektorek celkem 8615 hodin němčiny. Průběžný vzdělávací program zajišťuje jejich kompetentnost a také přehled o moderních vyučovacích metodách a nejaktuálnějších učebních materiálech.

Partneři

Úzce spolupracujeme s Rakouským velvyslanectvím, Rakouským kulturním fórem v Praze a dalšími rakouskými institucemi v České republice. Velký význam pro nás má také spolupráce s českými školami, univerzitami a institucemi jako je např. český Svaz učitelů. Naše další partnery najdete zde.

Vedení

Mgr. Lucie Judová Gráfová je zodpovědná za odborné a ekonomické vedení Österreich Institutu Brno. Můžete se na ni kdykoliv obrátit se svými dotazy a podněty.


Za chod kanceláře brněnského institutu je zodpovědná paní Mgr. et Bc. Eliška Pekárková. Je Vám připravena pomoci při výběru správného kurzu a stará se také o firemní a individuální výuku.

 

Zastihnete nás na následujících kontaktech:

tel.: +420 549 241 991 nebo mobil: +420 734 622 107

e-mail oei@oei.cz