Německý jazyk v Rakousku

Němčina se studiem v Rakousku

Máte v plánu si své znalosti němčiny rozšiřovat a upevňovat v německy mluvícím prostředí?

 

V Rakousku doporučujeme tyto jazykové školy:

ARGE für Weltsprachen - MANDL

Malé, sympatické jazykové kempy pro děti a mládež (9-18) na třech vybraných místech v Rakousku. Je možné se učit paralelně němčinu a angličtinu, 25 vyuč.hod./týdně. Společný volnočasový program a takřka rodičovská péče jsou to, proč se na značku "Mandl-Kurse" už 50 let můžete spolehnout.  

Tábory pro děti ve věku 10-15 let v červenci 2021

Letní tábor pro děti na 14 dnů v Dolním Rakousku v Puchenstuben. Více než 30 let zkušeností, krásné ubytování v rodinné atmosféře, nádherné okolí. Poslední den tábora mohou rodiče navštívit závěrečnou prezentaci.

Deutschcamps pro děti a mládež

Deutschcamps

Young austria má více než 70 let zkušeností a nabízí jazykové tábory s němčinou pro děti a mládež mezi 9 a 17 rokem! Kreativní jazykové semináře podporují začátečníky i pokročilé; bohatá nabídka sportovních a jiných aktivit pro volný čas, večerní představení a výlety nabízí napětí a zábavu - to vše samozřejmě v němčině! 

Deutsch in Graz

Deutsch in Graz

Deutsch in Graz - celoročně nabízíme kurzy němčiny pro dospělé v malých skupinkách, v létě také vlastní dětské a mládežnické kurzy s volnočasovým programem, sportem a zábavou. Navíc nabízíme: zkoušky ÖSD, firemní a skupinové kurzy, individuální výuka, možnost ubytování zajištěna.

Jazykové centrum Univerzity Vídeň

Jazykové centrum Univerzity Vídeň (dříve WIHOK) nabízí po celý rok kurzy němčiny 16+ na všech úrovních Společného evropského referenčního rámce s nejrůznějším zaměřením i délkou trvání. V letních měsících od července do září se zde konají velmi oblíbené letní intenzivní kurzy, k nimž neodmyslitelně patří i další volnočasové aktivity ve Vídni a okolí.
Vydejte se po stopách Freuda, vychutnejte si skvělou kávu melange při kavárenském maratonu nebo se prostě nechte inspirovat prostředím univerzitního kampusu.