Německý jazyk v Rakousku

Němčina se studiem v Rakousku

Máte v plánu si své znalosti němčiny rozšiřovat a upevňovat v německy mluvícím prostředí?

 

V Rakousku doporučujeme tyto jazykové školy:

ARGE für Weltsprachen - MANDL

Malé, sympatické jazykové kempy pro děti a mládež (9-18) na třech vybraných místech v Rakousku. Je možné se učit paralelně němčinu a angličtinu, 25 vyuč.hod./týdně. Společný volnočasový program a takřka rodičovská péče jsou to, proč se na značku "Mandl-Kurse" už 50 let můžete spolehnout.  

Tábory pro děti ve věku 10-15 let v červenci 2020

Letní tábor pro děti na 14 nebo 20 dnů v Dolním Rakousku v Puchenstuben. Více než 30 let zkušeností, krásné ubytování v rodinné atmosféře, nádherné okolí. Poslední den tábora mohou rodiče navštívit závěrečnou prezentaci.

Deutschcamps pro děti a mládež

Deutschcamps

Young austria má více než 70 let zkušeností a nabízí jazykové tábory s němčinou pro děti a mládež mezi 9 a 17 rokem! Kreativní jazykové semináře podporují začátečníky i pokročilé; bohatá nabídka sportovních a jiných aktivit pro volný čas, večerní představení a výlety nabízí napětí a zábavu - to vše samozřejmě v němčině! 

Deutsch in Graz

Deutsch in Graz

Deutsch in Graz - celoročně nabízíme kurzy němčiny pro dospělé v malých skupinkách, v létě také vlastní dětské a mládežnické kurzy s volnočasovým programem, sportem a zábavou. Navíc nabízíme: zkoušky ÖSD, firemní a skupinové kurzy, individuální výuka, možnost ubytování zajištěna.

Diplomatische Akademie Wien

Diplomatische Akademie Wien

Diplomatische Akademie Wien pořádá každým rokem v srpnu letní kurz němčiny a rakouských reálií. Kurz je určen dospělým z celého světa od 18 let.
Ve 4 týdnech intenzivní výuky nasajete mezinárodní atmosféru prostředí, můžete se zúčastnit přednášek na téma rakouská politika, historie a kultura a odnesete si zajímavé zážitky z exkurzí a jiných volnočasových aktivit (prohlídka města, návštěva v UNO, hodiny valčíku, ochutnávka vín, návštěva muzeí, výlet do Burgenlandu atd.). 

iki

iki

V Mezinárodním kulturním institutu (Internationales Kulturinstitut-IKI) se můžete intenzivně učit německy v samém srdci Vídně. IKI je zkušební centrum Rakouského jazykového diplomu se speciálními přípravnými kurzy.

V létě nabízíme zajímavý kulturní a volnočasový program. Náš kompetentní a zkušený tým se na Vás těší.

Learning Events

Learning Events

Learning Events sází při výuce jazyka německého na zážitkovou pedagogiku. Kurzy němčiny přináší trvalý studijní úspěch a jsou zábavné. K rozsáhlé nabídce patří také: prázdninové tábory pro mládež, jazykové týdny ušité na míru pro školní třídy a skupiny studentů, další vzdělávání pro učitele němčiny.

Jazykové centrum Deutsch in Österreich

Sprachenzentrum Deutsch in Österreich

Jazykové centrum Alpen-Adria-Universität nabízí po celý rok v krásném a jedinečném prostředí v bezprostřední blízkosti známého jezera Wörthersee intenzivní kurzy němčiny pro každou jazykovou úroveň. Během letních kurzů si můžete užívat i volnočasových aktivit a náš tým má na léto už připravený pestrý program. Všichni, kdo chtějí před horkem utéct z města,  se mohou "ochladit" v Klagenfurtu u jezera Wörthersee.   

Jazykové centrum Univerzity Vídeň

Jazykové centrum Univerzity Vídeň (dříve WIHOK) nabízí po celý rok kurzy němčiny na všech úrovních Společného evropského referenčního rámce s nejrůznějším zaměřením i délkou trvání. V letních měsících od července do září se zde konají velmi oblíbené letní intenzivní kurzy, k nimž neodmyslitelně patří i další volnočasové aktivity ve Vídni a okolí.
Vydejte se po stopách Freuda, vychutnejte si skvělou kávu melange při kavárenském maratonu nebo se prostě nechte inspirovat prostředím univerzitního kampusu.